Дерев'яні серветки правильний спосіб використання
Oct 13, 2017


Багато людей думають, що серветки для деревних паспарток можуть бути стерилізовані, але також приносять відчуття прохолоди, тому мені подобається використовувати вологі серветки для очищення обличчя. Але, насправді, дерев'яні серветки використовуються неналежним чином, легко викликати контактний дерматит та інші алергії на шкірі.
На час покупки
1, купіть надійний вибір бренда
Дерев'яні серветки містять багато рідких, дуже легко розмножених бактерій, які для його виробничого процесу потребують відносно суворих, у звичайних виробників, працівників щодня в повітрі в магазині для дезинфекції озону, щоб забезпечити, що деревцеві серветки у виробництві повітря У бактеріальному забрудненні.
При покупці найкращого вибору, щоб завершити цілісність інформації про продукт, хороша репутація звичайних виробників продукції.
2, спробуйте не використовувати продукт надто довгої дати виготовлення.
Термін зберігання деревних серветок звичайно більше півтора року, багато хто з ММ в магазинах, щоб справити знижку, купують багато зберігання, якщо ви не споживаєте дуже швидко, інакше ви не рекомендуєте це робити, особливо для більше шість місяців Сума використання.
3, зверніть увагу на упаковку
Спробуйте використати кожен шматок дерева з невеликим пакетом дрібних дерев'яних волось целюлози, такі як використання вибраних деревних серветок, після того як кожен повинен бути запечатаний, якнайшвидше закінчується, щоб уникнути нестабільності активного інгредієнта.
Часте використання серветок з деревини може викликати контактний дерматит:
1, салфетки з деревини небезпечні добавки:
Незалежно від того, який з деревних серветок, вони містять більш-менш містять хімічні добавки, хоча ці добавки підлягають державному огляду, але для індивідуальних розбіжностей, не всі застосовують, особливо чутливих людей, краще не використовувати вологі серветки.
2, часте застосування для зміни мікросередовища шкіри
Використання салфетки з деревини зберігає вимивання поверхні шкіри, може призвести до зміни мікросередовища поверхні шкіри, порушення дисбалансу ліпідного співвідношення шкірної поверхні та епідермальних кератиноцитів, що призводить до пролиття та розкладання, але не сприяють здоров'ю шкіри.
Крім того, серветки з деревини можуть відігравати чисту роль у надзвичайних ситуаціях, але не можуть замінити мило чи воду, найкращий спосіб дезінфекції або мити руки руками милом і прополоскати водою.
при його використанні
1, зверніть увагу на термін зберігання
Різні типи ліпковистої серветки мають різний термін зберігання, коли використовується, щоб відзначити:
Термін зберігання "Нормальних деревних серветок" становить від 6 місяців до 3 років.
"Стерильні дерев'яні серветки" ділиться на два типи, загальний термін зберігання 2 роки.
Спеціальний догляд за "літніми серветками" для дітей - термін зберігання - від 1,5 до 3 років.
Термін зберігання "жіночих очищених деревних паперів" становить 3 роки; Термін зберігання "Жіночий догляд за лісоматеріалами" становить 1 рік.
2, зверніть увагу на матеріали паперових рушників
Високоякісні серветки для деревних паспарток виготовляються з високоякісної сировини, з нетканого білого кольору, без будь-яких домішок, не буде явного пілінгового явища.
Брудні деревцеві серветки мають очевидні домішки, використання процесу має дуже явне явище пілінгу. Дерев'яні серветки з цього матеріалу легко формуються і вироджуються. Як тільки виявляють, що вологі серветки становлять мольде, не використовуйте її.
3, зверніть увагу на ущільнення
Забиті дерев'яні серветки повинні бути запечатані і не повинні бути пошкоджені; У коробці та консервованих деревних волось серветки повинні бути упаковані і не повинні бути пошкоджені. Упаковка закріплюється з метою збереження ефективності стерилізації волого-в'язких серветок. Коли ви приймаєте вологі серветки, ви повинні дотримуватися печатки, щоб уникнути високих температур або прямих сонячних променів, завдяки чому вологі листи сухими і впливати на використання ефекту.
4, не може замінити руку
Ще кілька років тому держава призначила туалетний папір, серветки для деревних паперу та інша упаковка для продуктів не повинні містити «дезинфекцію», «стерилізацію» та інші слова, але поточна «дезінфекція», «стерилізація» все ще є важливою продажний пункт для цих продуктів. Як Woodpulp Wipes рекламував точку продажу - це "дезінфекція, стерилізація", люди з використанням Woodpulp Wipes не будуть мити руки, і повністю забувають, що хімічні інгредієнти залишаються в руках, настільки погані для здоров'я.
5, не можна повторно використовувати
Повторне використання деревних серветок, не тільки не може очистити бактерії, але буде частиною живих бактерій, що переносяться на поверхню, не забруднена, не використовуйте її для очищення очей та інших чутливих частин.
6, не тріть очима прямо
Особлива потреба нагадувати про те, щоб вологими серветками, особливо очищеними від очей, середнього вуха та слизової оболонки, наприклад, використання шкіри після набряків, свербіння та інших симптомів, слід негайно припинити використання.