Водовідштовхувальна оздоблювальні Spunlace на нетканій поліефірної тканини і тестування продуктивності
Jan 27, 2016

Водовідштовхувальна Неткане полотно в основному використовується для хірургічного одяг, знезаражування приміщення, носити одяг з легко Біорозкладаних, ні чистий, гігієни та безпеки, таким чином, як "ГРВІ" і "пташиного грипу" мали місце і водонепроникний захисний одяг з Неткане полотно має хорошими ринкові перспективи. В даний час лише невелика кількість компаній на нетканих водовідштовхувальна оздоблювальні вивчаються, але він не отримує водовідштовхувальна ефект, так що не готовий для великомасштабних промислових генераторів.

Водовідштовхувальна агента, що містять фтор відштовхує нафти і не впливає на оригінальний стиль, він швидко росла популярність і поширення, ставши основної тканини водовідштовхувальна оздоблювальних агентом у дитини. Цей успішний застосування фтору, які містять гідроізоляція агент DF. 3000 spunlace на нетканій поліефірної тканини водовідштовхувальна оздоблювальні, після тестування знайти що водовідштовхувальна продуктивності, також знайшов водовідштовхувальна агент доданий полівінілхлоридні алкоголю (PVA) може подолати недоліки кольору стійкість до водовідштовхувальна продуктивності і не може бути враховані.

1 частина

1. 1 матеріалу

Поліестер закрутилося мереживним неткані матеріали, модель U31665 (Zhejiang Сіньхуа папір Holdings Limited).

DF-3000 фтору, які містять гідроізоляція агента, емульсії білий, слабо катіонного, значення рН 4. 0 ~ 5. 0 (1% розчину), вода розчинність, в першу чергу у складі фтору органічних сполук; Ігл друку фарбою, синій, надтонкого порошок дисперсії агента, nonionic крохмалем в'яжучих, модифікації фосфат monoester крохмалю та аніонні; полівінілхлоридні алкоголю (PVA).

1. 2-смугова

1. 2. 1 водовідштовхувальна оздоблювальні

Опустіть прокатки (вираз 70%-180) попередньо сушіння (120-130 oC) випічки (160 ~ 180℃, l ~ 3 млн). DF. 3000 співвідношення розбавляють деонізірованої води.

1. 2. 2 рівня води тести

Відповідно до GB/t 47,451 l997, обманюючи вода тест метод для Неткане полотно водовідштовхувальна перевірки рівнях.

1. 2. 3 води опір тест

Тканини для військових боротьби з одягу і деякі судів вимагає не тільки пропускає повітря, але тканини може зробити деяку кількість тиску, щоб забезпечити водонепроникний j в водно-болотних угідь і води. Відповідно до GB 5553-1985, гідростатичного тест, для перевірки продуктивності водостійкі Неткане полотно.

1. 2. 4 колір стійкість випробувань

Відповідно до GB 3920-1997 року, стійкі тертям і стійкість тест методи, щоб перевірити Неткане полотно, фарбування.

2 результати та обговорення

2. 1 вплив масовою концентрацією на властивості води і водовідштовхувальна оздоблювальних агента з DF. 3000 відповідно, роблячи 5, 8, 10, 20 г/л водовідштовхувальна оздоблювальних агент для лікування Неткане тканини, випічки на 130 ~ 135℃-3 хв, 170-175 c випічки 1 хв. протестувати його водовідштовхувальні властивості, результати наведені в таблиці 1.