Зверніть увагу на питаннях за допомогою поліестер серветки
Jul 11, 2017

За допомогою серветки поліестер звернути увагу на питаннях

Поліестер серветки виробників ознайомлення з використанням поліестер серветок: 1. кваліфікованих поліестер серветки м'які, елегантний смак, і текстури білий і буде волохаті після використання. Внутрішніх продуктів повинна містити вологи і не сухий; Погано поліестер серветки часто мають специфічний запах, у використанні цього явища очевидна залисини, деякі навіть вже цвілі точки, стимулюється шкіри, відчуття, що виробляє свербіж, біль. 2. повинен бути ім'я продукту, назву виробника, адресу та номер сертифіката санітарно ліцензії. Продукт маркування (в тому числі інструкція) і вміст для гласність повинні бути справжніми і повинні не з'являються або має на увазі ефекту лікування захворювання. 3. увагу слід приділяти дата виробництва і термін придатності продукту або дату виробництва та обмежень. Не придбання, використовувати поліестер серветки, розмір яких перевищує термін дії або термін дії. 4. Будьте обережні, переконайтеся, що зовнішній упаковка продукту знаходиться в хорошому стані а не придбання і використання пошкодження продукції для запобігання продукт від забруднених двічі.

Поліестер серветки заводу існуючих поліестер дитячі вологі серветки, прибирання, догляду за шкірою, поліестер серветок, г-жа догляд силіконізоване серветок, функціональні поліефірного волокна серветки і т. д. Серія поліестер рушник, продукти були експортовані до більш ніж 10 провінцій, автономних районів і міст безпосередньо під центрального уряду і експортується в Росії та інших країнах, є сила поліестер рушник фабрики.

Поліестер серветки виробник продукту склад вводиться: 1, воду, очищеної води, чиста вода, чиста вода RO: рідкий вміст мокрий папір тиссю взагалі припадало близько 80%, у низька вологість паперовим рушником будуть почувати себе більш сухий, зміст буде відчувати себе занадто мокрий, занадто, з іншого боку, це не зручно використовувати. Є більш ніж 9 у воду і рідке ліки, для того, щоб уникнути води взаємодіє із рідких, вода має використовуватися в вологим рушником після спеціального лікування, води, можна побачити на упаковці компонентів "очищеної води", "вода", "RO чиста вода". 2. зволожувач: пропилен гліколь: propanediol є розчинник а також зволожуючий крем. Це може допомогти ефективні речовини в рідині розчиняється у воді, що робить її менш летючих і антибактеріальну та антикорозійні, він використовується в майже всі вологих тканин. 3, консерванти, phenoxy етанолу, метил p-hydroxybenzoate, neper король: рукавичок містять велику кількість вологи і різних матеріалів з метою підтримки ефективного фізичної активності, він повинен додати консерванти, але зміст дуже низькими, зазвичай не не мають негативного впливу. Антибактеріальні: листя евкаліпту лактатний,: є багато видів протимікробних, хімічних і природних протимікробних. Як випливає з назви, усунути бактерії і пригнічують розмноження бактерій. 5,-іонні поверхнево-активних речовин, polyoxyethylene гідрогенізовані рицинова поліефір, для більшості миючих засобів, Порошок пральний і містить nonionic поверхні активного агента, певну функцію використовується, щоб видалити бруд і жир, досягнення чистої ефекту.

Поліестер серветки заводу існуючих поліестер дитячі вологі серветки, прибирання, догляду за шкірою, поліестер серветок, г-жа догляд силіконізоване серветок, функціональні поліефірного волокна серветки і т. д. Серія поліестер рушник, продукти були експортовані до більш ніж 10 провінцій, автономних районів і міст безпосередньо під центрального уряду і експортується до Росії та інших країнах, продукції на ринку є визнаним споживачів.