Збереження дерев'яних серветок
Aug 23, 2017

Зберігання волоські серветки
У супермаркеті, що продає різноманітну жіночу гігієну по дерев'яних серверах у упаковці, відзначають: "чистіть секрети конфіденційності, віддаляючись від розведення бактерій, освіжаючим смаком". "PH PH значення жінок в оточенні організму людини, може збалансувати рН". Інгредієнти включають хлоргексидину ацетат, гліцерин та чисту воду та смак тощо, придатні для менструального очищення, туалетного використання, щоденного догляду за доглядом тощо.
Дерев'яні серветки мають певний бактеріостатичний ефект, але загалом не можна стерилізувати, що потребує особливої уваги до цієї точки. У той же час для потреби в догляді за друзями Woodpulp Wipes слід звернути увагу на дату виготовлення та навколишнє середовище зберігання, завдяки вологому полотну для збереження навколишнього середовища дуже висока, при високій температурі деякі фармацевтичні інгредієнти можуть бути нестабільними , що впливає на використання результатів. Одночасно спробуйте вибрати незалежний невеликий пакет продуктів, який після використання буде відкинути безпосередньо, не вплине на упаковку інших продуктів. Якщо це великий пакет продуктів, після вилучення, слід негайно закріпити, щоб забезпечити безпеку продуктів, що залишилися.
Woodpulp Wipes - це одноразове використання засобів медичного призначення, які раніше використовувались для таких видів діяльності як цивільна авіація, готелі, ресторани, виставки та інші підприємства та місця прийому, в останні роки з покращенням рівня життя людей, побутові споживчі костюми для м'яса поступово збільшувались, Найчастіше використовуються в подорожах, туризмі та інших відкритих водах не зручні випадки, а також догляду за домом та іншим доглядом за дітьми. З вологі серветки, щоб витріщати обличчя, руки, як здоров'я, так і зручність. Проте різні вологі продукти мають різне призначення.
Зазвичай використовується волога тканина: в основному використовується для чищення шкіри. З дверей непросто застосовувати при чищенні водою як одноразовим, так і одноразовим. Низькосортна продукція з використанням гарячекатаного (або гарячого повітря) нетканих матеріалів як субстрату, середньої та високоякісної продукції з використанням чистого паперу (або сухого паперу) або спнуласа з нетканого матеріалу в якості субстрату. Загальні лікарські серветки, просочені рідкими компонентами, як правило, є дистильованою водою або чистою водою, дезінфікуючі, ароматичні, середні та високоякісні продукти, змоченою рідиною також містить алое вера гель, вітамін Е, какаофосфатидну кислоту, гліцерин, яблучну кислоту та інші інгредієнти для догляду за шкірою, коли Використовується Чистота, зволожує, зволожує обробку.
Тканини дитячого деревного волокна присвячені дитині з дерев'яними серветками, а дорослі салфетки з деревини, в порівнянні з вимогами до дитячих серветок, відносно вищі, оскільки шкіра дитини дуже делікатна, легко алергії. Молокі серветки дитячої пульпи поділяються на звичайні дерев'яні серветки та рук рот для деревних серветок, звичайні дитячі дерев'яні серветки, як правило, використовуються для втирання маленької осла дитини, рука Woodpulp Wipes використовується для стирання рота дитини та рук.
Алкоголь: роль алкоголю в мокрих тканинах полягає в основному в стерилізації, але спирт нестійкий, легко стерти поверхневу поверхню шкіри втрату вологи, відчуваючи щільну і сухість, викликаючи дискомфорт шкіри, тому не підходить для дитини. Аромат: Приправа та алкоголь вважаються легкими у виробництві стимулюючих інгредієнтів, тому аромат також повинен грунтуватися на перевагах споживачів на вибір, але збільшення складу шкіри, щоб збільшити ризик алергії, так що для дитячих продуктів , повинен гарантувати, що натуральна чиста А також Тому багато брендів мокрого паперового рушника чітко позначені "без додавання спирту та спецій".
Woodpulp Wipes як новий дезинфекційний чистячий засіб на ринку отримав різноманітну похвали та популярну популярність, безпомилкову функцію очищення для сучасних людей, що швидко розвиваються, щоб забезпечити швидкий та зручний спосіб чистити, а також забезпечити чистоту і комфортність. життєве середовище Вироби з деревинно-листяних салфеток за різною сировиною та фармацевтичними товарами мають високі, середні та низькі оцінки, ціна також дуже відрізняється.
По-перше, дезінфекція серветки з деревини, як правило, не ароматна і ароматна, щоб мінімізувати стимуляцію шкіри, найкращий вибір без аромату, особливо чутливої шкіри.
По-друге, дезінфекція дезінфікувальних салфетків не всі можна використовувати для чищення обличчя, використання звичайних салфетки для деревних покривів може пошкодити ніжну шкіру обличчя. Якщо ви хочете використовувати для чищення обличчя, обов'язково подивіться у серветках деревини на упаковці: можна використовувати для очищення обличчя слів.
По-третє, дезінфекція вологозатиральних серветок, як правило, складається з декількох видів упаковки: близько 1, 2, 10 або 10 незалежних, умовно, наскільки це можливо, незалежної упаковки, щоб намагатися зберегти целюлози зволожуючими вологі рушники, ефект дезінфекції. Використання несамостійної упаковки деревних серветок, витягуючи пост, повинно негайно вставити ущільнення, щоб уникнути високої температури або прямих сонячних променів, в результаті чого сухі деревні серветки впливають на використання результатів.
По-четверте, ми повинні звернути увагу на подразнення, не використовуйте салфетки з деревних паперів, безпосередньо погладжуйте очі, пошкоджує шкіру, наприклад, використовуйте вологі серветки після шкірної почервоніння, свербіння, стимулюйте реакцію та інші симптоми, негайно припиніть користування.