Походження моп
Jun 22, 2018

Швабри слід виводити з ганчірки. Коли земля, яку треба чистити, це земля, люди бояться, що вони хочуть його зняти, не обов'язково витирати його. З удосконаленням продуктивності та зміною середовища проживання необхідна потреба у чищенні, коли чиста земля змінюється з грунту на чисті дошки та сланці. Найбільш рання площа для чищення повинна бути ганчіркою. Незважаючи на те, що миття зробило підлогу чистим, перше питання оператора стало надто втомленим. Проблема є джерелом натхнення, хтось встановив довгу ручку на ганчірці, ой, різниця - вигода видно, назва зображення - " швабра ". Моп приходить у світ. "Вертикальна ходьба" була реалізована.


Через довгий час нова проблема знову вийшла. Робоча частина швабра, сама швабра, також потребує постійного прання. Проблема очищення голови від швабра в руці оператора піднімається до проблеми, яка потребує вирішення. Тому, розумні люди, для швабра з пристроєм "зварювального води" та "ротаційним сушінням" пристрій, який має "викрутити швабра" та "сухий швабру", щоб вирішити проблему зневоднення голови мопса.


З зростаючим зростанням дерева науки, матеріали, що використовуються в голову моп, стають дедалі ширшими. З ранніх бавовняних смуг вони розробили неткані тканини, надтонкі волокна і навіть єдиний шматочок колодій (швабр). Колодійний швабр більш підходить для очищення підлог води від кухні та туалету через його сильне водопоглинання та відповідність зручного пристрою для стискання води.


Кривошипний швабр піднімає мозок на стрижці швабра, а кривошипну частину додають до традиційного прямого стрижня, що робить рух голови швабра на землю більш зручною та економічною. Вона вирішує складну проблему згинання прямого стрижня мотузки, а шматочки сміття виштовхуються і штовхаються донизу. У той же час качалка може також бути високою для швабра. Швидкість, що обертається, ретельне очищення забезпечує потужність.

Сьогодні функції швабів постійно розширюються, а допоміжні пристрої з'являються один за одним.


Ханчжоу U-cloths Commodity Co., Ltd.

Ми є професійним виробником чистячих серветок з Китаю.

Адреса: No.66 Сяофанцзи, село Лінси, місто Банцяо

Місто: Лянь, Ханчжоу

Держава: Чжецзян

Поштовий індекс: 311301

Країна: Китай

Менеджер: Шейн Чжоу

E-mail: info@ucloths.com

Skype: shanecleaner

Тел: 0086-0571-63780708

Факс: 0086-0571-63780728