Дослідження з Китаю Baby поліестер серветки промисловості в 2016, 2022
Jul 03, 2017

Дослідження з Китаю baby поліестер серветки промисловості в 2016, 2022

В кінці 1980 х Китай стали мати кілька вітчизняні підприємства виробляють поліестер серветки, Шанхай Hitachi лінія сантехнічні вироби Лтд (раніше відомий як Шанхай коробі сім робіт) є одним з ранніх продукція поліестер рушник продукції підприємства, бренд є "тільки кохання" (підприємство є лише для іноземних компаній, брендові продукти), період з поліестеру серветки Основна продукція для вітчизняного ринку. У середині і наприкінці 1990-х років це було ранній стадії розробці поліестеру серветок. Пекін piner паперу продукти ЛТД, Харбін jingqi папір, Co, Ltd і Аньхой tongling Банк bofa Co., Ltd., купив більше, ніж 10 плоских поліестер серветки зроблені Тайваню Тай shun компанії і компанії zhiqi. Changchun siter здоров'я продукти Лтд ввела поліестер серветки від Сполучених Штатів Америки, Швейцарії та Іспанії, щоб скоротити складіть та Корпусне обладнання. За цей час виготовлення поліефірного рушникосушок можуть помітно вдосконалюється врожайність і класу, зовнішнього застосування (комерційний) продукти, які займають будинку споживання збільшення швидко, але їх використання обмежується шкірою чистіть (витирати руки і обличчя), один сортовий склад.

Після 2000 року він є етапом бурхливий розвиток нашої країни поліестер вологим рушником. Джонсон & Джонсон (Китай) Лтд Виробництво піклуватися про поліестер рушник дитина після введення на внутрішньому ринку, наш головний інженер р-н літати по-перше, щоб платити менше у вітчизняних науково -дослідного першого вітчизняного поліестер серветки пристроїв, таке поліестер серветки обладнання у вітчизняних, потім введіть у поле підприємства.

Раптовий спалах ГРВІ в 2003 році зробив на стерилізоване поліестер серветки стати найбільш популярних товарів на ринку. Так як кількість продуктів різко зросли він навіть з'явився в Пекіні та інших міст. Після ГРВІ, здоров'я обізнаності людей зміцнення як правило, сильний ринковий попит на розвитку поліестер серветки обладнання виробництва надає можливість вітчизняних поліестер серветки обладнання обробної промисловості стрімко розвивається. Поліестер рушник виробників збільшити jinjiang Хен папір ЛТД, Гуансі Шу ya сімейного життя піклуються продуктів ЛТД, baoding YiHou в папери ЛТД, таких як виробнича потужність великих підприємств і сотні малих підприємств. Сьогодні Існують сотні бренди поліестер вологим рушником продукції на внутрішньому ринку, є багато експорт високоякісних продуктів і число фіксованих бренд, продукти його переробки також зростає.

У Китаї, від 20 до 30 мільйонів діти народжуються кожного року і між 8 і 36-місячного віку, біля 45 мільйону немовлят і дітей 312 млн, і 80 мільйонів дітей віком від 0 до 4. Протягом наступних 10-20 років внутрішні немовлята з поліестеру серветки покаже перспективи розвитку сильним. Спеціальні поліестер baby вологі серветки у 2009-2012 показав тенденцію до розширення ємність ринку, ємність ринку 8.593 млрд штук, 2009, 2010, 10.208 млрд, як підвищення охорони здоров'я свідомості, baby Група зростання кількості додатків, ринок місткість до 12.372 млрд, 2011, 2012, 14.65 млрд штук, ємність ринку.

Багато підприємств тільки під сумнівом поліестер серветки ринок, чи не взяти як повністю незалежним товарної категорії підштовхнути, в той же час, завдяки йому це тимчасово не можу, як нормальної тканини ринку, стати потреби людей, так що загальний ринок продажі, виробники просувати інвестиції та сприйняття споживача, свої обмеження, такі як поліестер серветки від по-справжньому незалежними ринку все ще немає певній відстані. «Але ми повинні бачити, ці кілька років споживача визнання для спонтанність поліестер серветок має поступово Зрілі, підприємства, є багато людей, які купують, поліестер серветки ринок великі можливості.»

Промисловості прогнозує, що Китай поліестер вологим рушником ринку в "викид стадії" і буде залежати від невеликих подія, яка спростить зростання всієї галузі. Особливий період грипу може стати ця маленька річ? Вітчизняних поліестер серветки видів все ще обмежені, щоб регулярного очищення вологі серветки, антибактеріальний поліестер типу, і у світі, особливо в Північній Америці, Європі та інші розвинених країнах і регіонах поліестер серветки видів далеко за народний Когнітивна діапазон, у вітчизняних вмісту таблиці дезінфекції поліестер рушник на були широко популярні в зарубіжних країнах, молода вітчизняних приклади. Тому вітчизняні поліестер вологим рушником ринку є також що відповідають міжнародним. Компанії також розумію, що тенденції ринку з-під контролю, і коли піднімається на ринку поліестер вологим рушником, вони повинні стежити швидко. У цьому сенсі це лише питання часу, перш ніж підірвав ринку поліестер серветок.