Поліестер серветки неткані матеріали
Jun 16, 2017

Поліестер серветки неткані матеріали


Матеріали неткані текстильні використовуються для виробництва серветок поліестеру є: це не ткані одного пряжі, трикотажні разом, але волокна безпосередньо пов'язаний разом фізичними засобами, так що коли ви отримуєте, коли ви дотримуєтеся у вашому одязі, ви знайдете, що це не корінь нитку. Неткані матеріали прорватися за принципом традиційної текстильної та має короткий процес, виробництво швидкості, високу врожайність, низька вартість, може використовуватися як поліестер серветки виробництва виробників сировини та інших характеристик.

Матеріал нетканий (також відомий як Неткане), є нове покоління екологічно чисті матеріали, з водовідштовхувальна, дихаюча, гнучкий, -згоряння, нетоксичні не дратує, багаті кольору і так далі. Поліестер серветки широко використовується в субстраті продукту. Матеріал якщо поміщений у відкритий природні розкладання його найдовший життя лише 90 днів, поміщені в кімнаті протягом 5 років, розкладання, спалювання нетоксичних, Несмачний і без будь-яких попередніх версій матеріал, який не забруднює навколишнє середовище, тому у в результаті навколишнього природного середовища, підходить для миття та інші об'єкти. Вона використовує гучних фрагменти, короткі волокна або ниток, щоб сформувати новинок волокна з м'які, дихаючий і площинні структури, утвореної різних веб-формування методи і прийоми консолідації.

Характеристики короткий процес потік, високу врожайність, низька вартість, швидкий різноманітні зміни, широкий спектр сировини та інших характеристик, в якому тришарові неткані згідно різних виробничих процесів можна розділити на:

1. неткані матеріали, Англійська назва nonweaven, також перекладається як неткані матеріали. Це на текстильна та формування тканини, але текстильні короткі волокна або нитки орієнтації або випадкових підтримки, формування структури волокно а потім використання механічних, теплової або хімічної методів, таких як арматури з. Простіше кажучи: це не ткані одного пряжі, вузол разом, але волокна безпосередньо через фізичний метод склеювання разом, тому, коли ви отримаєте свій одяг в назві липким буде знайти, не кореневого нитки.

2. Non сфабриковані матеріалу є волокна, включаючи поліефірного волокна, поліпропіленового полотна, скловолокно, вуглецевого волокна і натуральних волокон (наприклад, перероблених бавовняного волокна, білизна, конопельні, джутові та Сизаль клітковини тощо) і так далі.

3. неткані матеріали методів виробництва все більше, але в основному сировини для підготовки, в тому числі мережі, мережі підкріплення, оздоблювальних і ролл в п'ять виробничих процесів. Підготовка сировини, у тому числі волоконно відкриття, змішування, домішок, заправка агента і антистатичні агента, є необхідним для забезпечення якості процесу підготовки мережі. Мережа є етап формування волокна web, який є одним з важливих етапів обробки для виробництва нетканих матеріалів. Якість веб-безпосередньо впливає на продуктивність і використання на нетканих матеріалів. Неткані матеріали сітка метод є головним чином суха, мокра, полімерні екструзії три. Армуючі веб є важливим процесом для створення веб-з певними силами та формування структури неткані матеріали. Вона має вирішальний вплив на якість продукту. В даний час часто використовуваних посилення методи є механічне підсилення, хімічні підкріплення і як і раніше вагітною підкріплення. Оздоблення процес включає сушіння, випічки, оздоблення, каландрування, перемістити, нанесення покриттів, укладання, фарбування, друку, крій та ін. Метою є покращення продуктивності кінцевий продукт, додавши краси. Нарешті, на неткані матеріали, які прокату діяльності, як того вимагає