Поліефірні серветки, які легко використовувати, Виберіть більше уваги
Aug 02, 2017

Поліефірні серветки прості у використанні, вибирайте більше уваги
1, народжена новонароджена шкіра делікатна, кожен туалет, протріть з дитиною вологі серветки, роблять маленькі оселі чистими, зручними.
2, з дитиною вийти з великою кількістю незручностей, вийти носити мішок з вологими тканинами, в будь-який час можна протерти маленьке обличчя, маленькі брудні руки і пахнучі окуляри, це дуже зручно.
Мокрі паперові рушники для купівлі очок
Зверніть увагу, що упаковка повинна перевищувати фабричну назву, місце, телефон, термін зберігання, активні інгредієнти, номер партії продукції, дату виготовлення, номер дозволу на охорону здоров'я, впровадження стандартів охорони здоров'я, інструкцій та запобіжних заходів тощо.
· Зауважте, що різне використання поліефірних серветок має власний термін зберігання.
· "Звичайні поліефірні серветки" в основному використовуються для очищення шкіри, термін зберігання, як правило, 6 місяців - 3 роки.
"Дезінфікуючі поліефірні серветки" поділяють на два види: одне - для невеликих ран та навколишньої шкіри чистої та дезінфекційної; інший - це бактерицидний ефект широкого спектру для очищення шкіри, згладжування, дезінфекції, стерилізації та щоденних потреб, здоров'я. Очищення дезінфікуючої сантехніки, два стерилізаційних поліефірні серветки - 2 роки.
Посібник "Посібник для догляду за дітьми" призначений для прибирання та догляду за малюками або стегнами, при цьому термін зберігання становить 1,5-3 роки.
Термін зберігання "жіночого макіяжу спеціальних поліефірних серветок" становить 3 роки; Термін зберігання "Ms. Care for Polyester Wipes" становить 1 рік.
Увага до чуттєвого
Кваліфіковані поліефірні серветки мають м'який, елегантний смак, текстури білі, після використання не будуть пух.
· Зверніть увагу на герметичність
Полотна поліестерова сантехніка повинна бути запечатана, без пошкоджень; Упаковані упаковки з упаковки з поліетилену у коробці та консервації повинні бути повними, без шкоди. Ущільнення для упаковки є гарним, щоб зберегти ефективність стерилізації стерилізації поліестерових серветок. Візьміть серветки з поліестеру, негайно вставте ущільнення, щоб уникнути високої температури або прямого сонячного проміння, в результаті чого вологі вологі вологи сухими і впливають на використання результатів.
Увага до роздратування
Не використовуйте поліестерові серветки безпосередньо з очей Сасафраса, середнього вуха та слизової оболонки, наприклад, з використанням поліефірних серветок після почервоніння шкіри, свербіння, роздратування та інших симптомів. Необхідно негайно припинити використання серйозних слід звернутися до лікарні швидкої допомоги.
На даний час на ринку поставки волоські серветки з поліестеру можна розділити на дві категорії: одне для поліестерських серветок (також називають мокрими рушниками, мокрими серветками для паперу тощо), а інше для здоров'я поліестерських серветок (також відомий як "здоров'я" Серветки з поліестеру, санітарні санітарно-поліефірні серветки, жіночі гігієнічні поліефірні серветки тощо), головним чином для очищення шкіри.
Відповідно до національних стандартів, санітарні поліефірні серветки, окрім мікробних індикаторів, повинні відповідати стандартам охорони здоров'я, що пред'являються за обмеженим значенням, але також повинні бути на E. coli та Staphylococcus aureus, мають певний бактерицидний ефект. Деякі з цих продуктів також відіграють певну роль у вбивстві грибів, таких як Candida albicans, крім їжі та напоїв, деякі продукти також можуть бути використані для чистоти вульви чи дитини.
Рекомендується, щоб споживачі при купівлі санітарних поліефірних серветок повинні звернути увагу на наступне:
По-перше, упаковка продукту повинна бути цілісною, внутрішній продукт повинен містити вологість, не суху.
По-друге, упаковки логотипу чіткі норми, такі як: реалізація знаків здоров'я, виробничих одиниць, адреса, телефон, інструкції та запобіжні заходи.
По-третє, логотип повинен мати також: адміністративний відділ охорони здоров'я номер номеру дозволу або рекорд продукту та номер медичного дозволу на виробничій ділянці.
По-четверте, номер партії продукції, термін дії чи термін зберігання.
5, інша відповідна інформація, така як: активні інгредієнти, мікробіцидальні показники та роль часу, сфера застосування.
Крім того, використання санітарних поліефірних серветок також слід звернути увагу на:
1, санітарні поліефірні серветки після того, як сушать втрату бактерицидного ефекту, тому, якщо час стерилізації надто довгий, продукти не можуть відігравати правильного бактерицидного ефекту.
2, ефект стерилізації санітарно-поліефірних серветок обмежений, головним чином відіграють роль у очищенні та санітарії, не може бути використаний як дезинфікуючий засіб, після того, як він інфікується патогенними мікроорганізмами, також слід застосовувати дезинфекційну терапію.