Як чистити моп
Jun 22, 2018

Положення швабри для побутової мийки дуже високе, особливо при щоденному прибиранні підлоги. Але багато людей зіткнуться з деякими проблемами очищення швабра, наприклад, швабрування буде занадто брудним, як очистити швабри, шпон буде забарвлюватися з великою кількістю бруду під час чищення підлоги, тому також дуже важливо чистити швабри . Ось, щоб дати вам кілька методів для довідки, ми сподіваємось допомогти.

Зніміть тверду речовину на швабри . Щоб краще очистити швабри, дуже важливо спочатку промити твердий матеріал на швабці. Також дуже легко очистити твердий матеріал та промити швабру водою. Тому, коли мити швабри, дуже добре розвинути звичку мити тверді матеріали на швабрі спочатку.


Використовуйте порошок для миючого засобу. Належне використання деяких чистячих засобів також простіше для очищення швабра , ви можете вибрати миючий засіб, мити швабри миючим порошком, швидше, швидше, а також здатність до чищення також сильна. Спочатку можна занурювати швабці у воду з миючим засобом, щоб швабри була очищена краще.


Використовуйте миючий засіб. Якщо швабри є гігієнічною кухнею, вона, швидше за все, буде жирною, тому також легше очистити брудний матеріал на швабри, використовуючи миючий засіб. Ви можете взяти потрібну кількість миючого засобу, потім додайте воду, потім покладіть швабру всередину, щоб її було легше чистити, ефект також дуже хороший.

Вибирайте використовувати гарячу воду. Якщо ваш власний швабр довгий час не було очищений, воно, безумовно, буде дуже брудним, тому спочатку можна замочити його гарячою водою, тому легше розчинити деякий вміст бруду на швабри та зробити швабри чистим. чисто, що дуже важливо.

Використовуйте мило. Якщо звичайні звички мила, то використання мила досить добре, можна також чистити швабри, мило також має сильну здатність знезаражувати, може видалити брудний матеріал на швабри , можна краще використовувати, це дуже добре.


Ханчжоу U-cloths Commodity Co., Ltd.

Ми є професійним виробником чистячих серветок з Китаю.

Адреса: No.66 Сяофанцзи, село Лінси, місто Банцяо

Місто: Лянь, Ханчжоу

Держава: Чжецзян

Поштовий індекс: 311301

Країна: Китай

Менеджер: Шейн Чжоу

E-mail: info@ucloths.com

Skype: shanecleaner

Тел: 0086-0571-63780708

Факс: 0086-0571-63780728