Як чистити тканини з мікрофібри
Oct 19, 2017

Я люблю чистити мікрофібри - це універсальний, економний та екологічний. Моя улюблена користь? Наскільки добре вона чистить. Немає шовку, ніякої розповсюдження бруду та мікроорганізмів, і вам потрібно лише один раз протерти, а ваша поверхня буде чистою.

10.19.jpg

Поширене неправильне розуміння будь-якої тканини для чищення, яку ви миєте та повторно використовуєте, полягає в тому, що воно може бути нечистотою або ви можете поширювати мікроорганізми навколо полотна під час очищення. Річ із мікрофібри полягає в тому, що його "мікро" волокна фактично містять бруд і мікроорганізми, а не їх розповсюдження. Я думаю, це те, що тримає людей назад, переходячи від чищення салфетки та паперових рушників.

10.19.2.jpg

ОСОБИСТІ ПАРАМЕНТОВІ ОСНОВНІ "ПРАВИЛА" ДЛЯ ПРЯМИХ МІКРОФІДЕРІВ:

Мікрофібри можна промити та викрутити, використовуючи його - не просто протріть один раз (якщо це не туалетні чи щось мікроби / брудні). Промити, згорнути і продовжувати використовувати.

Промити тільки з іншими тканинами з мікрофібри. Якщо ви розмістите інші предмети прання у пральній машині за допомогою мікрофібри, воно перетворюється на статичний магніт - просто уникайте всього, промиваючи мікрофібри само собою.

Знайдіть місце для утримання мікрофібри під час його сушіння, а також перед тим, як у вас буде навантаження для миття. Я зберігаю відро на зворотній стороні нашої пральної машини і кидаєте там брудні мікрофібри. Якщо тканина мокра, я покрию його поверх сторони відро, поки вона не висохне, а потім покладу її у відро. Порошкові тканини не перемішуються в це відро, це відро для ванної чистки, щоб не було перехресного забруднення.

Промити гарячим або дезінфікувати - більшість мікроорганізмів і мікроорганізмів загинули при 140 градусах за Фаренгейтом. Я мию мій мікрофібри, який потрібно очистити під гарячою водою чи очистити. Ви можете шукати вашу конкретну пральну машину або бренд і подивитися, як температура гарячої і дезінфікуючі цикли дістатися і вирішити, що для вас найкраще. (Як правило, промивання в теплі та сушіння на низькому та середньому рівні вбирає мікроорганізми в вашу чистячу ганчірку, але, якщо вам потрібно провести дезинфекцію, воно має бути теплим.)

新闻3.jpg