Як правильно вибрати серветки в різних категоріях
Sep 13, 2017

Як вибрати правильні серветки в самих різних категоріях
Виробники мокрих серветок з метою збільшення частки ринку, щоб залучити більше людей до покупки, вологі серветки були розбиті на багато категорій, відповідно до функціональних пунктів, дезінфікуючі серветки, є чисті вологі шкіряні серветки. Згідно з використанням натовпу, поділеного на дитячі серветки та дорослі серветки. Виробники серветок представили стільки серветок, хоча і багатий ринок, але це також дозволяє споживачам вибирати в оптових очах серветки.
Якщо вам потрібна дезінфекція, стерилізація, вологі серветки, коли ви можете вибрати санітарне санітарне санітарно-гігієнічне полотно, ці серветки мають певну функцію дезінфекції та стерилізації.
Потім поговоримо про необхідність звернути увагу на вибір серветки:
По-перше, бренд
Я рекомендую підібрати вологі серветки або вибір товарів великих компаній, підвищувати довіру до бренда. Оскільки серветки містять вологість, якщо виробництво не супроводжується строгим контролем за стандартами охорони здоров'я, то в майбутньому, коли зберігання легко розмножуються бактеріями, то дієвість серветки, як правило, становить лише 2 роки, на 1 рік менше сухої тканини. Я думаю, звикли витріщати рот, тертя поверхню речей, або точка зору хороша, щоб купити "дешеві" речі і призвести до "хвороби з рота".
По-друге, композиція, аромат
Я звичайно використовую шампунь, коли я блищаю на своєму обличчі, але після того, як шкіра суха і незручна. Пізніше, купуючи серветки, я звертаю більше уваги на його склад, і сподівання трохи зволожує ефект. В даний час часто використовують Шу Цзе. Серветки Шу Цзе додають чайне дерево, інгредієнти з алое (які інгредієнти алое володіють зволожуючим ефектом, композиція чаю корисна для очищення, має певний антибактеріальний ефект) дуже зручна у використанні, а не алергічна, а деяка середземноморська атмосфера, запах дуже комфортний.
Крім того, на ринку є багато салфетки, рекламовані для дезінфекції стерилізації, але зауважте, що положення державних серветок не можуть використовувати "дезинфекційну стерилізацію" такими словами і думати про те, чи можна стерилізувати серветки, які використовуються для видалення його рот, хто знає, ці "стерилізаційні" інгредієнти в рот, то що буде впливати на наш організм? Боїться ... ... або будьте обережні з цим. Я пам'ятаю, що минулого року було декілька новин, Міністерство охорони здоров'я замовило продаж ABC, серце здоров'я вологих серветок, тому що вони "перебільшені E. coli, і тому вони мають сильний гальмуючий та вбивчий ефект".
По-третє, специфікація упаковки
Сервери мають різні специфікації упаковки, мішок з десятками аркушів, або окрема упаковка незалежної упаковки, купівля часу залежить від частоти використання. Частота найкращого використання незалежної упаковки, щоб воду не було легко злити.
По-четверте, дизайн упаковки
Жінки завжди є невіддільними від появи цих привабливих ah ~ відчувають, що упаковка може виражати смак людини, тому упаковка також є важливим фактором у виборі.
Серветки на ринку можна розділити на дві категорії: одне сама була дезінфікована, але не може дезінфікувати інші предмети, що містять інгредієнти для догляду за шкірою, можуть тільки зробити зволожуючий догляд за шкірою. Інший - це не тільки їх власна дезінфекція, але також і для інших предметів, а також для дезінфікуючого засобу для дезінфікуючих засобів, може використовуватися для знежирення шкіри, подряпин та іншої дезінфекції або стерилізації. Видно, підіть найкращий вибір зі стерилізаційною функцією дезінфекції серветки.
Дезинфекція серветки необхідною умовою - вибрати для використання дезінфікуючі серветки. Для багатьох з поточного використання салфетки на ринку, більшості звичайних санітарних серветок або санітарних серветок, вони входять до визначення дезинфікуючих серветок і абсолютно різні. Тому ми повинні використовувати правильний і правильний вибір перед використанням серветки, наступне дозволити кожному навчатися за професійною класифікацією вологих серветок та як вибрати правильні салфетки.
При покупці також для того, щоб розрізняти серветки з високою якістю та низькою якістю, серветки з високою якістю мають м'який і елегантний аромат, без будь-якого дратівливого запаху, а також неякісні салфетки - це очевидний дратівний запах, і потрібно звернути увагу, щоб побачити вологі серветки. інформація про деталі, є найкраще вино не купуйте серветки, якщо це дитячі салфетки, не забудьте побачити інгредієнти, в яких дитячі серветки не містять алкоголю, аромат, ні стимуляції, ні флуоресцентного агента. Взагалі, високоякісні серветки більше використовують неткані тканини, ткачу сплетені неткані тканини для кращої, м'якої та білої текстури, відчувають щільність і товсті, тонкі і тонкі салфетки тонкі і легко деформуються. У використанні високоякісні серветки не пухнуть, неякісні серветки є очевидним явищем пілінгу, шкіра має стимулюючий ефект.