Чи не покриті серветками серветки стають небезпечними для шкіри?
Sep 25, 2017

Чи серветки для чищення нетканою тканиною небезпечні для шкіри?
Неткані серветки для чищення легко носити, не займають місця, для дівчат дуже важливо вийти, коли потрібно щодня. Є багато нетканих серветок для чищення, які не викликають роздратування в супермаркеті при придбанні супермаркету, але серветки для чищення нетканого матеріалу справді м'які та не завдають шкоди шкірі? Погляньте на інгредієнти!
Неткані полотна для чищення - це загальний склад нетканих матеріалів. Вода, добавки. Хоча більшість добавок містять хімікати. Салфетки з нетканого полотна не є винятком, незалежно від того, чи це звичайні серветки для чищення нетканого полотна або серветки для миття нетипових тканин, що містять звичайне пропіленгліколь сировини, його пошкодження для шкіри є відносно великим.
Пропіленгліколь З легкістю проникає в шкіру нафтохімічних розчинників, шкоду для тіла не можна ігнорувати. Він накопичується в серці, печінці та нирках, змушуючи їх спотворювати та пошкодити, а також послаблювати імунну систему. Крім того, це може пошкодити клітинну мембрану, викликаючи висип, суху шкіру, контактний дерматит та пошкодження поверхні шкіри. У житті багатьох людей для зручності карти нададуть своїм дітям використовувати серветки для чищення нетканого полотна. Я не знаю, що це також пошкодить маленьке тіло.
Якщо ви часто використовуєте серветки з нетканого полотна, а потім приймаєте що-небудь з'їсти, це призведе до токсичних речовин у шлунково-кишковий тракт, існують ризики для безпеки. Крім того, розчинність в пропіленгліколі, приблизно 5% людей будуть мати алергічні реакції, довгострокові використання шкіри викликає певні пошкодження. Багато педіатри не рекомендують батькам використовувати свої власні діти Неткані серветки для чищення або ручні миття рук.
Сподіваюся, що, прочитавши цю статтю, хотіли б використовувати дружини з нетканого серветки для чищення, щоб зменшити їх використання. Він повинен був зменшити забруднення, а по-друге, краще захистити себе та своїх сімей на доброму здоров'ї.
Все більше і більше людей звикли носити неткані серветки для чищення, перед їжею або за межами громадських місць, в будь-який час зняти салфетку, щоб замінити миття рук, що це є простим і гігієнічним, і навіть помилково вірять, що це може бути стерилізований Однак я хотів би нагадати споживачам, що серветки для чищення нетканих матеріалів містять різні добавки, надмірна експозиція може викликати алергію шкіри, найкращий спосіб дезінфекції або миття рук милом з допомогою мила та змити водою.
Багато споживачів вважають, що "неткані серветки для чищення", як випливає з назви, повинні бути папери. Проте виробництво нетканих серветок для чищення є основною сировиною нетканого матеріалу, головним компонентом є поліпропілен поліпропіленового типу. Тому широке використання нетканих серветок для чищення не тільки витрачає цінні нафтові ресурси, але також легко розбивається після видалення, легко викликати нове "забруднення білим".
Неткане полотно чищення серветками вміст рідини, як правило, складає близько 80%, основний компонент води та добавки. Для того, щоб уникнути води та хімічної реакції, серветки для чищення нетканого полотна, що використовуються у воді, повинні бути спеціально оброблені водою, такою як очищена вода, чиста вода тощо.
Існує багато видів добавок, у тому числі зволожувачі, такі як пропіленгліколь, що допомагає ефективному розчину в рідині, розчиненій у воді, щоб вода не була летючою; консерванти, такі як феноксиетанол, метил п-гідроксибензоат тощо, можуть зберігати нетипові серветки для чищення під дією різних речовин; антибактеріальні засоби, такі як лактат натрію, листя евкаліпта та ін, для усунення та інгібування бактерій у дезінфікуючому засобі; поверхнево-активні речовини, такі як поліоксиетилен гідрогенізоване касторове масло, поліефір та ін., використовуються для видалення бруду та змащення, для досягнення чистого ефекту.
Очищувачі нетканих серветок містять різні добавки, контакти з надмірними консервантами, алкоголем та іншим хімічним складом, легко призводять до контактних дерматитів та інших шкірних алергій. І більшість людей використовують неткані серветки для чищення не мити руки, хімічні інгредієнти залишаться в руках, особливо для дітей. Дослідження в Сполучених Штатах також показує, що при багаторазовому використанні нетканих серветок для чищення не тільки не можна очистити бактерії, а й стануть частиною бактерій, перенесених на забруднену поверхню. Тому будьте обережні, краще всього протирати нову поверхню для паперового рушника, не використовуйте її, щоб протирати очі та інші чутливі деталі.
Загалом, ми миємо руки милом, в основному ми можемо вбити всі бактерії на руках, разом з потоком промивки води, яйця круглої черв'яки можна змити, а використання нетипових серветок для чищення не має такого хорошого ефекту.
У цьому, щоб нагадати споживачам, не забудьте очистити серветки для чищення нетканими тканинами, які не можуть повністю замінити роль миття рук милом. При придбанні нетканих серветок для чищення, першим слід спробувати придбати великі торгові центри та супермаркети, вибирати авторитетну, якісну сертифікацію виробників; По-друге, слід також намагатися використовувати кожен предмет має незалежну невелику упаковку. Якщо ви вирішите використовувати неткані серветки для чищення після того, як кожний цикл повинен бути герметизований, якнайшвидше закінчується, щоб не змінювати активний інгредієнт.