Очищення серветки Особливості продукту
Jan 27, 2016

1, швидко видалення олії: зроблено з розчинної клітковини, можна вступив в контакт з швидкого поглинання маслянисті речовини, але не мають натерти поверхні лом жир і також зменшення тертя на поверхні штрафу.

висока продуктивність мікро пилу двотомник: унікальний всмоктування томів, коли ви протріть поверхню, збільшити площу контакту, бруду і пилу всмоктування томів, швидко і ефективно і тримати їх захований, уникаючи вторинних забруднення або пошкодження і без використання миючі засоби.

3, миття метод: ефект багаторазове миття, зберігаючи незмінним.

4, спеціальні плоских волокна: унікальний плоских волокна ефективного всмоктування обсяг бруду і пилу, кругової волокон звичайних плоских бруду, а не згорнутий, важко ефективно видаляє бруд і пил, а й

Залишковий волосся.

5, універсальність: можна стерти, DSL, PSP справи і екран, LCD екран, комп'ютер і телебачення монітори, камери, лінзи, точних інструментів, автомобілі та оптичних елементів. Як партнер багато торгових марок, з його чудову якість і сервіс для забезпечення працівників професійного здоров'я та безпеки навколишнього середовища і кращого майбутнього!