Дитячі ліпні вологі серветки не можуть додавати інгредієнти
Oct 13, 2017


Тканини дитячі деревні сервелі не можуть додавати інгредієнтів, шкіра дитини є відносно чутливою, тому при виробництві дитячого вологого полотна, слід звернути увагу на те, що деякі не можуть додати інгредієнтів: аромат, флуоресцентний агент, алкоголь, консерванти тощо.
сутність:
Вважається, що прянощі та алкоголь легко виготовляють стимулюючі інгредієнти, тому аромат аромату також повинен спиратися на переваги споживачів для вибору, але збільшення складу шкіри для збільшення ризику алергії, тому для дитячих продуктів , слід гарантувати, що природна чистота хороша. Таким чином, багато марок з деревних серветок чітко позначені "без додавання спиртних напоїв та спецій".
Флуоресцентний агент:
Флуоресцентні агенти також не повинні з'являтися в дерев'яних серверах. Якщо серветки для деревних волокон містять флуоресцентний агент, його слід додати в обробку матеріалу з нетканого матеріалу, що також є поганим компонентом шкіри дитини.
алкоголь
Роль алкоголю в деревинно-листяних серверах головним чином полягає в стерилізації, але спирт нестійкий, легко витирає поверхню поверхні шкіри втрату вологи, відчуває щільну і суху, викликає дискомфорт шкіри, тому не підходить для дитини.
консервант
Мета консервантів полягає в тому, щоб захистити продукт від мікробного забруднення та продовжити термін зберігання та термін служби продукту. Проте неправильне використання консервантів може викликати алергічний дерматит. Крім спецій, консерванти є другою найчастішою причиною подразнення шкіри та подразнення шкіри.
Не повністю стерилізована вода
Тканини дитячого дерева - це основна складова води, вода повинна оброблятися чистою водою або бактеріями у воді, але помножити на дерев'яних серверах на шкірі дитини та на слабкий стан здоров'я. Дитяча шкіра більш чутлива до часу придбання слід дивитися на кілька компонентів вище, якщо ви не можете купити, щоб уникнути шкоди шкірі дитини.
1, не може замінити руку
Ще кілька років тому Міністерство охорони здоров'я з введенням в дію "Туалетного паперу", "Тушкова папір" та іншої упаковки для продукту "маркування дезінфекційних продуктів" не слід позначати як "дезінфекцію", "стерилізацію" та інші слова, але поточна "дезінфекція" "Є ще важливим місцем продажу для цих продуктів.
Як Woodpulp Wipes рекламував точку продажу - це "дезінфекція, стерилізація", люди, які використовують вологі серветки не будуть мити руки, і повністю забувають, що хімічні інгредієнти залишаються в руках, так що діти згубні.
З дерев'яними серверами, це не означає мити руки. Лікарі підкреслювали, що салфетки з деревини, незалежно від того, як вони руйнують руки, не можуть видалити поверхні шкіри бактерій, мити руки з милом, в поєднанні з потоком води, є найбільш чистим.
2, не можна повторно використовувати
Дослідження в Сполучених Штатах також показує, що салфетки деревних паспарток, коли вони використовуються повторно, не тільки не можуть очистити бактерії, але будуть частиною живих бактерій на незараженій поверхні. Тому будьте обережні, краще всього протирати нову поверхню для паперового рушника, не використовуйте її, щоб протирати очі та інші чутливі деталі.
3, не протирайте очі прямо
Особлива потреба нагадувати про те, щоб вологими серветками, особливо очищеними від очей, середнього вуха та слизової оболонки, наприклад, використання шкіри після набряків, свербіння та інших симптомів, слід негайно припинити використання.
4, купіть надійний вибір бренда
Дерев'яні серветки містять багато рідких, дуже легко розмножених бактерій, які для його виробничого процесу потребують відносно суворих, у звичайних виробників, працівників щодня в повітрі в магазині для дезинфекції озону, щоб забезпечити, що деревцеві серветки у виробництві повітря У бактеріальному забрудненні, найкращий вибір для покупки, коли інформація про продукт завершена, хороша репутація звичайних виробників продукції.
По-друге, спробуйте використати кожен шматок дерева з маленьким пакетом дрібних дерев'яних волось целюлози, такі як використання вибраних серветок з деревини, кожен повинен бути герметизованим після використання, якнайшвидше закінчується, щоб не змінювати активний інгредієнт.
5, найкращий вибір без аромату
Ліпсова вологі серветки є основним інгредієнтом - це не аромат, ми зазвичай пахнемо чаєм, запахом лаванди, додаємо, додавши аромат, не вибирайте ніяких ароматних волого-білкових серветок, означає, що доступ до менш домішок для дитячих слів є більш важливим.
6, по суті, не малий вуглець
Виробництво деревних серветок - це основна сировина нефасована, основним компонентом є поліпропілен з поліпропілену. Тому широке використання волого-ворсових серветок не тільки витрачає цінні нафтові ресурси, але також легко розбивається після розкладання, легко призводить до нового "забруднення білим".