Дитячі вітрові серветки Сім непорозумінь, чи знаєте ви?
Sep 25, 2017

Дитячий райок серветки семи непорозумінь, чи знаєте ви?
Малюкова мама всі знають, що дитячі сальні серветки дуже прості у використанні, зручні, чисті, легкі, але ви використовуєте дитячі сандовичі "Rayon Wipes" дійсно правильно, наступні сім білих сандалів використовують помилки, чи знаєте ви? З метою здоров'я дитини слідувати виробникам Хенанського району, щоб побачити це.
Нерозуміння 1: Протріть очі та вуха з облаштовими серветками
Очі і вуха місця, більше слизової, більш чутливі. Якщо ви використовуєте "Районні серветки", щоб очистити бруд від сюди, не тільки не зможете впоратись із чистим, але легким погіршенням бактеріальної інфекції. Отже, Бао матір, який, або чесний і практичний здоров'я ватного тампона (зверніть увагу не на бавовну, рівень дезинфекції різний) помалу очищайте!
Непорозуміння 2: big = безпека
Сяо Б'янь, щоб дати матерям, які ллють холодну воду, не використовуйте великі, щоб заспокоїти серце. Коли ви купуєте дитячі санітарні серветки, зверніть увагу на склад продукту на упаковці, не може містити алкоголю, флуоресцентний агент, відбілювач, хімічний аромат, пігмент ці не безпечні речі. Також нагадуємо, що вміст таблиці продуктів максимально простий.
Нерозуміння 3: вибрати матеріал м'який, як
Районні серветки відчувають себе як м'які, але вони не обов'язково виготовлені з натурального матеріалу, а також синтетичне волокно. Районні серветки на поверхні матеріалу нерівномірні, найбільш підходящою для немовляти шкіри є: натуральні бавовняні неткані тканини та тканини.
Натуральні бавовняні неткані тканини: бавовняна текстура, не додавайте хімічного волокна, неможливо собі дозволити розливати, гнучко і густа.
Тканина: містить більше натуральної деревної маси, м'яка і товста, добре почуваюся.
Друга - бамбукова неткана тканина, хоча і має природний антибактеріальний ефект, але м'якість не є достатньою.
Нарешті, чорний список входить у звичайні поліефірні неткані тканини, низька вартість, може містити хімічне волокно, легко стимулювати шкіру.
Нерозуміння 4: легкий аромат, дуже хороший запах
Будь-які ароматичні дитячі вологі серветки містять різні кількості хімічного аромату, який буде безпосередньо стимулювати шкіру дитини. Рекомендується, щоб матерям, які не обирали ні запашних санітарних тканин, найкраще містити інгредієнти чистої води, що містять медичну оцінку EDI, чисті та ароматичні, безпечні та ніжні, щоб дитина створила захисний бар'єр для шкіри.
Нерозуміння 5: Районні серветки багаторазового використання
Районні серветки витирають рот, витирають руку і витирають іграшку, хоча це звучить як «енергозбереження», але не бачить перехресного зараження бактерій, яке неозброєним оком не бачить. Ця потенційна небезпека така, як часова бомба, якщо у дитини виникає діарея, набряк шкіри, ви, мабуть, усвідомлюєте серйозність проблеми.
Нерозуміння 6: Після того як пломба не пов'язана
Полотно салфетки, якщо не запечатане, він не може відтворити бактеріостатичний ефект. Тому не турбуйтеся про матір, треба купувати ті, що ущільнюють дуже щільний продукт, але також і в процесі використання, своєчасне зчеплення відкритих деталей, щоб уникнути непотрібної бактеріальної інфекції.
Нерозуміння 7: Очистіть сальні серветки, не мийте руки
Рубінні серветки і мити руки дві різні ступені чищення, матінки не хочуть ледати за власний виправдання. На відкритому повітрі місцеві серветки можуть бути використані поспіхом. У місці, де ви можете легко мити руки, не завжди просите Rayon Wipes доторкнутися до руки, не використовуйте чисту воду, ретельно чистіть руки для дитини, бактерії можуть легко повернутися.
Я сподіваюся, що мати, яка побачила цю статтю, щоб покращити здоров'я дитини, ми даємо дитині користуватися дитиною Rayon Wipes, щоб приділяти більше уваги.